Mobil Taş Kırma Eleme Tesisleri İmalatı ve Müşteri Memnuniyeti

ileadmin

Mobil Taş Kırma Eleme Tesisleri İmalatı ve Müşteri MemnuniyetiUzun yıllar sabit ve yarı mobil kırma ve eleme sistemleri üzerinde çalışan firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği yeni nesil kırma eleme makinelerini değerli müşterilerinin hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

35 Yılın birikimi ve günümüz teknolojileri bir araya getirilerek oluşturulan bu yeni konsept yerli ve yabancı ocak işletmecileri tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Yaptığımız uzun inovasyon çalışmaları sürecinde, benzer başarılardan ve işletmelerin teknik yükünü omuzlayan operatörlerin karşılaştıkları teknik sıkıntılardan ve onların önerilerinden sürekli faydalandık.

İmalatımız DRAGON serisi ‘MOBİL KIRMA ve ELEME SİSTEMLERİ’, üzerlerindeki teknik artılar ve taşıdıkları üstün mühendislik vizyonuyla çağdaş bir ürün olarak emsalleri arasında farklı bir konumda yerini almıştır.

Günümüz imalat proseslerinde kambur sayılan ve maliyet tablolarına olumsuz yansıyan pek çok kalem ‘Mobil Kırma ve Eleme Sistemleriyle’ minimize edilmiş veya tümüyle giderilmiştir.   DRAGON MOBİL SİSTEMLER bakım ve operasyonel kolaylıklara sahiptir.

Zaman rekabetin en önemli etmenidir.  Biz işletmelerimize zaman kazandırıyoruz. Makine ve teçhizatlarının süratle kurulup, gerektiğinde çabucak demonte edilmesi ve yeni yerine intikal edilmesinde en büyük kolaylık ve kazanç üretimimiz olan ‘Mobil Sistemlerdir.’

Makinelerimiz tek şasi üzerinde, güçlendirilmiş TURBO kırıcılar ve eleme sistemlerini günümüz teknolojisi otomasyonla, tek bir çalışanla aktif olarak devreye alabilme imkanı verebilmekteyiz.

Firmamız son yılların en çok beğenilen makinelerini satış sonrasında da yalnız bırakmamaktadır. Üretilen teknolojiye uygun ve doğru yaklaşan bir ‘Satış Sonrası Servis’ birimi kurulmuştur. Hızlı yedek parça temini ve her soruna cevap verebilecek alt yapı oluşturulmuştur. Tüm hesaplarımızı müşterilerimizle, satışlarından sonra yıllara uzanan birliktelik üzerine yaptık.

Yılların bize kazandırdığı en önemli tecrübe; kullanılacak tek referansın ‘Müşteri Memnuniyeti’ olduğudur.

Sektörde çok uzun yıllar sabit ve yarı mobil kırma ve eleme sistemleri üzerinde çalışılmıştır. Anca Ar-Ge çalışmalarına önem veren Dragon Makine yeni nesil Mobil Taş Kırma Eleme makinelerini müşterilerine gururla sunmuştur.

Günümüz teknolojileri yakından takip edilerek ve özenle bir araya getirilerek oluşturulan yeni Mobil Taş Kırma Eleme Makineleri yurtdışından da büyük ilgi görmektedir. Mobil sistemler, süratle kurulabiliyor, gerektiğinde çabucak demonte edilebiliyor ve taşıma olayı çok kolay gerçekleştirilebiliyor. Yeni nesil Mobil Taş Kırma Eleme Makineleri müşterinin tüm işlerini hızlıca gerçekleştiriyor ve müşteriye zaman kazandırıyor.

Mobil Taş Kırma Eleme Makineleri yepyeni özellikleriyle sektöre de yeni bir soluk getirmiştir. Özellikle ekonomik açıdan sağladığı faydalar müşterilerine birçok fayda sağlamaktadır. Makinelerin tek şasi üzerinde, güçlendirilmiş TURBO kırıcıları ve eleme sistemleri kullanılan teknolojinin kalitesini açıkça ortaya sererken, tek bir çalışanla aktif olması da insan iş gücünü azaltmaktadır.

Mobil Taş Kırma Eleme Makineler kadar bu makinelerin satış sonrası hizmeti de çok önemlidir. Müşteri, hızlı yedek parça temini ve her soruna cevap verebilecek alt yapıyı mutlaka aramalıdır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın