Aşındırıcı ve Sert Madenleri Kırma

ileadmin

Aşındırıcı ve Sert Madenleri KırmaAşındırıcı ve Sert Madenleri Kırma

Aşındırıcı ve sert malzemeleri kırmada en düşük işletme maliyetini yakalamak  için uygun makinayı seçmek gerekmekdedir.

Sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için en uygun kırıcılar sıkıştırarak kıran kırıcılardır.Sıkıştırarak kıran kırıcılar yassı Çarparak kıran kırıcılar kubik üretim yapar.Sıkıştırarak kıran kırıcılar Sekonder çeneli kırıcılar,konik kırıcılar,silindir kırıcılar dır. Fakat günümüzde genel olarak kırma tesisi kullanım alanı beton santrallerinin hammadde temini ,asfalt plentinin hammadde temini  içindir. Bu sebeble kırılan malzemede kubiklik şartı aranmakdadır. Şıkıştırarak kıran kırıcılar yassı ürün verdiklerinden dolayı kullanımı uygun degildir.

Çarparak kıran kırıcılar sert ve aşındırıcı malzemeleri kırabilirler, önemli olan nokta ton başına üretim maliyetidir. çarparak kıran kırıcılarda sürtünmeden dolayı aşınma çok olmakdadır. buda ton başına üretim maliyetini artırır. Buda müsterilerin en büyük sıkıntısıdır.

Biz Dragon Makina olarak Sert ve aşındırıcı malzemelerin kırılmasında aşınmayı minilize edip ,ton başına işletme maliyetini düşürmek için üretim programımızdaki makinaların imalat aşamasına sert malzemeleri kırmada uygun , işletme maliyetini düşürücü şekilde dizayn edip, aşınma noktalarında çok özel aşınma zırhları seçerek uygun hale getiriyoruz. Böylece sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmada üretim programımızdaki Dragon 7 ,Dragon 9 ,Dragon 10 ,Dragon 15 ,Dragon 20 ,Dragon 300,Dragon 400,Dragon 500 Tipli kırıcılarımızi müşterilerimiz kullanabilmekdedirler.


 


Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın